خانهکانال اسپیرال گالوانیزهخرید اینترنتی کانال اسپیرال

خرید اینترنتی کانال اسپیرال

خرید اینترنتی کانال اسپیرال

امروزه در صنعت تهویه مطبوع کانال های گرد جایگزین بسیار مناسبی برای سایر مدل های مشابه می باشد که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است. در این میان فراهم شدن امکان خرید اینترنتی کانال اسپیرال پیشگام سپهر ( Pishgam Sepehr Spiral Airduct Online shoping ) موجب گردیده است تا در مرحله خرید نیز این نوع از کانال هوا ، در دسته سریع ترین و مقرون به صرفه ترین کانال های فلزی قرار بگیرد.

کانال اسپیرال چیست؟

این محصول دارای ظاهری بسیار شیک و کیفیتی بسیار بیشتر و مطلوب تر از انواع دیگر کانال تهویه می باشد.به طوری که استفاده از آن در کانال کشی های مربوط به سیستم های تهویه مطبوع به امری اجتناب ناپذیر بدل گردیده است. خرید اینترنتی لوله اسپیرال این زمینه را برای خریداران فراهم می آورد تا به راحتی با کلیه ویژگی ها و مزایای کانال های اسپیرال آشنا شوند و بتوانند بهترین انتخاب را متناسب با شرایط پروژه خود داشته باشند.

در بسیاری از وبسایت های فروشگاهی که به خرید اینترنتی کانال اسپیرال اختصاص یافته است، به تفصیل به بررسی جزئیات ساخت و خصوصیات این کانال هوا پرداخته اند. به عنوان مثال شیوه ساخت کانال های اسپیرال که بر مبنای دوخت پرسی می باشد و یا جنس آن ها که از ورقه های فلزی می باشد در همه سایت های خرید آنلاین ذکر می گردد.

اشاره به این نکته که کانال اسپیرال چیست و جنس کانال های اسپیرال از چه نوع فلزی می باشد برای یک خرید اینترنتی کانال اسپیرال مطلوب لازم و ضروری می باشد. برای مثال می توان به کانال اسپیرال اشاره نمود که از ورقه های آلومینیوم ساخته شده است. و یا تفاوت کانال های اسپیرال اکسپوز با دیگر انواع آن. این نوع از کانال های اسپیرال که برای خرید اینترنتی ارائه می گردد؛ بیشتر برای مناطقی مورد استفاده قرار می گیرند که درصد رطوبت هوا تا میزان قابل توجهی بالا می باشد. به همین دلیل از ورقه های آلومینیوم به جای فولاد گالوانیزه استفاده می گردد تا در کارایی کانال اسپیرال خللی ایجاد نگردد. بنابراین می بینیم که اشاره به جنس کانال هوا ذر خرید اینترنتی چقدر می تواند در کارآمدی آن موثر باشد. این مسئله در رابطه با سایر محیط ها که رطوبت کمتری دارند مشکلات کمتری به وجود می آورد و می توان در مصارف عمومی تر از کانال های اسپیرالی استفاده نمود که از ورقه های فولاد گالوانیزه ساخته و تولید می گردند و به آن ها کانال اسپیرال گالوانیزه یا کانال گالوانیزه گفته می شود.

در مقابل شاید در بسیاری از موارد در هنگام خرید اینترنتی کانال اسپیرال مشاهده گردد که نوع دیگری از کانال های اسپیرال وجود دارند که از جنس استیل می باشند. باید توجه داشت که این نوع از کانال های گرد بیشتر برای محیط های بهداشتی به کار گرفته می شوند. محیط هایی هم چون کلین روم ها، آزمایشگاه ها، سرویس های بهداشتی مکان های عمومی و … که رعایت بهداشت در آن ها امری حائز اهمیت و اجتناب ناپذیر می باشد.

خرید اینترنتی کانال اسپیرال

در بسیاری موارد در کنار ذکر مشخصات و جنس کانال های هوا در سایت های خرید اینترنتی کانال اسپیرال ، بهتر است تا به زمینه های کاربرد آن ها نیز پرداخته شود. به عنوان مثال اگر کارفرمایی به دنبال نوع خاصی از لوله ای باشد تا بتواند علاوه بر انتقال هوا از آن به عنوان انتقال ذرات ریز و کوچک جامد استفاده نماید. لازم است تا حتما از کانال های موجود در خرید اینترنتی استفاده کند. زیرا کانال اسپیرال به دلیل شیوه ساخت منحصر به فردی که دارد؛ دارای سطح داخلی کاملا صاف و صیقلی می باشد و این مزیت بسیار مهم در لیست خصوصیات کانال های گرد در خرید اینترنتی ذکر می گردد. این موضوع سبب می گردد تا در هنگام عبور مواد از داخل لوله هیچ گونه تجمعی از مواد رخ ندهد. که این خود از رشد باکتری ها و ایجاد آلودگی های مختلف ممانعت به عمل می آورد که تاثیر بسیار مهمی در افزایش طول عمر مفید کانال های اسپیرال دارد.

نکته دیگری که موجب می گردد تا مشتریان به صورت روز افزون به خرید اینترنتی کانال اسپیرال مشتاق تر گردند، مقاومت بسیار بالای این نوع از کانال های هوا می باشد. برای توضیح این مهم می بایست به این نکته اشاره کرد که در حین ساخت کانال اسپیرال، برآمدگی هایی بر روی سطح خارجی آن ایجاد می گردد. در واقع کانال های ارائه شده در خرید اینترنتی کانال اسپیرال از دوران ورقه های فلزی از جنس فولاد گالوانیزه، استیل و یا آلومینیوم به دور یک محور ساخته می گردد و در محل درز این ورقه ها در کنار هم دوخت پرسی انجام می گیرد و به این ترتیب خطوطی با فواصل منظم بر روی آن نقش می بندد که می تواند مقاومت و استحکام لوله ها را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد و در خرید اینترنتی نیز به آن اشاره می گردد تا مشتری با آگاهی کامل از جزییات این کانال هوا به انتخاب محصول مورد نظر خود بپردازد.

روش نصب کانال اسپیرال

برای نصب کانال اسپیرال در پروژه های متفاوت به تجهیزات و قطعاتی نیاز می باشد که اغلب هنگام خرید اینترنتی کانال اسپیرال میتوان تهیه نمود. اما نکته قابل توجه در رابطه با کانال های اسپیرال این می باشد که این نوع از کانال های هوا نیاز به قطعات بسیار زیادی در هنگام نصب ندارند و همین موضوع باعث می گردد تا نصب آن ها با سرعت و سهولت بیشتری انجام پذیرد. از سوی دیگر خرید اینترنتی کانال اسپیرال کمک می کند تا هزینه های کلی پروژه تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.

همه اتصالات کانال اسپیرال و محصولات مورد نیاز برای کانال کشی ( دریچه گرد، عایق الاستومری، داکت فلکسیبل و … ) و نصب این کانال از سایت های خرید اینترنتی قابل سفارش می باشند. در این حالت تنها می بایست شرایط پروژه و نقشه کانال کشی را معیار قرار داده و بر اساس آن با توجه به تغییر لاین و همچنین تغییراتی که لازم است در قطر کانال اسپیرال صورت پذیرد، به خرید اینترنتی کانال اسپیرال و قطعات پردازیم. در بسیار موارد نیز لازم است تا در مسیر کانال کشی  تقسیم هوا صورت گیرد که در آن صورت نیز می توان از قطعات و آیتم های متفاوت ارائه شده بر اساس نیاز خود بهره ببریم.

به طور کلی قطعاتی که برای خرید اینترنتی کانال اسپیرال ارائه می گردد و ممکن است برای کانال کشی این نوع از کانال های هوا مورد استفاده قرار بگیرد به صورت زیر می باشند :

•  زانویی گرد : در بسیاری از موارد لازم است تا در لاین لوله یک تغییر مسیر داشته باشیم. در این حالت از یک زانویی استفاده می شود.  زانویی هایی که برای خرید اینترنتی کانال اسپیرال قابل سفارش می باشند در سایز های متفاوت و انواع 90 و 45 درجه می باشند. البته در بسیاری موارد بر اساس نیاز مشتری مدل های 30 و 60 درجه نیز تولید می گردد. اما نمونه های سفارشی به صورت آنلاین و مشابه با روش خرید اینترنتی کانال اسپیرال قابل سفارش نمی باشند و می بایست حتما با مشاوران متخصص در این زمینه جهت ساخت آن ارتباط برقرار کرد.

•  سه راه گرد : از انواع سه راهی های موجود در خرید اینترنتی ، برای تقسیم و ایجاد انشعاب در مسیر لوله گرد استفاده می گردد. همه سه راهی های که برای کانال اسپیرال عرضه می گردند نیز همانند زانویی ها محدوده سایز و ابعاد وسیعی را پوشش می دهند تا مشتریان برای خرید اینترنتی کانال اسپیرال و قطعات بتوانند با دید بازتری به انتخاب بپردازند. سه راه ها معمولا به صورت 45 و 90 درجه طراحی و تولید می گردند. سه ره شلواره و سه راه تی سی نیز انواع دیگری از سه راهی های گرد می باشند که جهت ایجاد انشعاب در مسیر مورد استفاده قرار می گیرند.

• چهار راه گرد : در واقع چهارراه موجود در خرید اینترنتی وظیفه ای مشابه با سه راه گرد دارد و صرفا جهت تقسیم مسیر هوا به کار می رود؛ با این تفاوت عمده که در سه راه یک مسیر ورود و سه مسیر خروج وجود دارد اما برای چهارراهی ها یک مسیر ورود و سه مسیر جداگانه خروج در نظر گرفته می شود.

• تبدیل : تبدیل ها قطعاتی هستند که در انواع متفاوت و سایز های متنوع برای خرید اینترنتی کانال اسپیرال و قطعات ارائه می شوند. در واقع تبدیل ها برای مواردی که نیاز است تغییر قطر در لوله های اسپیرال صورت بگیرد استفاده می شود. در بسیاری موارد نیز جهت اتصال کانال های چهارگوش به کانال های گرد از نوع خاصی از تبدیل ها استفاده می گردد. که این نوع از تبدیل تحت عنوان تبدیل چهارگوش به گرد بر روی سایت های خرید اینترنتی قرار می گیرد.

•  دریچه : دسته بندی دریچه ها در خرید اینترنتی کانال اسپیرال و اتصالات در دو نوع کلی دمپر دارد و بدون دمپر می باشد. در واقع دمپر قطعه ای است که امکان کنترل میزان و شدت جریان وای عبوری را می دهد.

به طور کلی خرید اینترنتی کانال اسپیرال این امکان را فراهم می آورد تا بتوان بر اساس دسته بندی های ارائه شده بر مبنای جنس کانال، مزیت ها و خصوصیت های اصلی و یا زمینه کاربردی آن به انتخاب و خرید یک محصول پرداخت.

علاوه بر آن خرید اینترنتی کانال اسپیرال موجب می گردد تا روند کار با سرعت بیشتری انجام پذیرد. همچنین میتوان با مقایسه ی لیست قیمت کانال گرد در کنار کیفیت بهترین انتخاب را داشت. مطالعه در مورد انواع کانال اسپیرال و همچنین دیگر تجهیزال سیستم تهویه مطبوع و داکت اسپیلیت ( لوله خرطومی هوا، کانال فلکسیبل، کانال فلکسیبل عایق دار و … ) بهتر است که قبل از سفارش انجام شود..

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

ممنون امتیاز ثبت شد 0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید

شرکت پیشگام سپهر برساد

مشاوره و فروش
02186017572

09120042710


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/psbduct3/domains/psbduct.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/psbduct3/domains/psbduct.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349