خانهhomeفروش لوله فلکسی

فروش لوله فلکسی

لوله فلکسی یا لوله فلکسیبل (Flexible Air Duct) که با نام های لوله خرطومی هوا، داکت فلکسی، داکت فلکسیبل، کانال اسپیرال گالوانیزه نیز در بحث فروش لوله فلکسی شناخته می شود، از جمله پرکابردترین محصولات ساختمانی و تأسیساتی می باشد که می توان گفت که شرکت های متعددی در حال حاضر در امر فروش لوله فلکسی در کشور فعالیت می کنند و به منظور دریافت لیست قیمت به روز آن می بایست با واحد فروش ایشان تماس برقرار کرد. لوله فلکسی به دلیل خاصیت انعطاف پذیری و ارتجاعی زیاد خود در اکثر موارد به عنوان عنصری مهم در انتقال هوا، ذرات، پودر و گرد و غبار در اغلب صنایع از جمله کارگاه های صنعتی و کارخانجاتی که به انتقال دهنده آلاینده های شیمیایی و حرارتی نیاز دارند، به کار می رود. فروش لوله فلکسی در حال حاضر شرایط مطلوبی را دارا بوده که در سیستم تهویه کلیه امکان مسکونی و تجاری و غیره نیز به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر عوامل تأثیرگذار در بحث فروش لوله فلکسی، قابلیت پیش عایق بودن آن می باشد که موجب کاهش هدر رفت انرژی و انتقال صدای دستگاه تهویه به داخل فضای موردنظر را می گردد. از مهمترین مزایای لوله فلکسی می توان به امکان عبور لوله فلکسی از فضاهایی اشاره کرد که دیگر انواع لوله و کانال ها این امکان را دارا نمی باشند و همین موضوع سبب عرضه و تقاضای گسترده این محصول به بازار تجهیزات تأسیسات ساختمانی گشته است و سبب گسترش فروش لوله فلکسی به صورت فراوان در آمریکا و استرالیا به عنوان اولین گزینه به منظور داکت کشی داکت اسپلیت گردیده است. لذا جملگی این عوامل موجب افزایش روند فروش لوله فلکسی در اکثر نقاط دنیا و افزایش کاربری آن گشته است.

در بحث فروش لوله فلکسی می توان گفت که قیمت کانال یا لوله فلکسی در مقایسه با دیگر انواع کانال ها و داکت ها به طرز چشمگیری مقرون به صرفه می باشد که این موضوع به عوامل مختلفی مانند نوع مواد مصرفی که سبب گسترش تولیدات آن می شود نیز بستگی دراد که این عوامل در نهایت در فروش لوله فلکسی نیز تأثیرگذار است. محدوده قیمت در مبحث فروش لوله فلکسی نیز با توجه به مواد مصرفی و نوع کاربری آن متفاوت می باشد. لوله فلکسی در انواع مختلف لوله فلکسی برزنتی، لوله فلکسی کمبی، لوله فلکسی فویلی، لوله فلکسی PVC، لوله فلکسی مکنده، لوله فلکسی آلومینیومی، لوله فلکسی سیلیکونی و لوله فلکسی انعطاف پذیر موجود می باشد که گستردگی و تنوع انواع آن سبب گسترش فروش لوله فلکسی نیز شده است که در ادامه به بیان مشخصات فنی آن ها خواهیم پرداخت.

فروش لوله فلکسی برزنتی

این نوع لوله فلکسی به دلیل دارا بودن مقاومت بالا در برابر ضربات فیزیکی، خوردگی اسید ها و دیگر عوامل از بین برنده، در سیستم اگزاست و انتقال هوای گرم و گازها در فضاهای خشن مانند کارخانجات و کارگاه های صنعتی به کار برده می شود. این نوع لوله فلکسی قابلیت تحمل دمایی از 20- تا 80+ درجه سانتیگراد را دارا بوده و لذا فروش لوله فلکسی برزنتی به دلیل خواص آن با رشد خوبی روبرو است.

فروش لوله فلکسی کمبی

فروش لوله فلکسی کمبی نیز به دلیل مشخصات فنی خاص آن که شامل یک لایه آلومینیوم و یک لایه روکش PVC بر روی آن می باشد نیز با رشد خوبی همراه است و این موضوع سبب ایجاد قابلیت دمایی از 30- تا 150+ درجه سانتیگراد را برای این محصول فراهم می آورد. به طور کلی کاربرد لوله فلکسی کمبی یا لوله فلکسی PVC در فضاهایی است که در معرض دید مستقیم قرار دارند و به این دلیل احتمال آسیب دیدگی در آن ها نیز زیاد می باشد. همچنین این نوع لوله فلکسی در دو نوع شفاف و تیره موجود می باشد که امکانات فروش لوله فلکسی کمبی را در راستای نیازهای کارفرمایان افزایش داده است.

فروش لوله فلکسی فویلی

افزایش روند فروش لوله فلکسی فویلی یا لوله فلکسی ساده که ساده ترین نوع این دسته بندی می باشد، به سبب قابلیت کاربرد آسان و فراوان آن می باشد که موجب به کارگیری آن در انواع سیستم های تهویه، مسیرهای برگشت و تخلیه سرویس های بهداشتی، انتقال هوای هودها و بسیاری دیگر از این قبیل موارد شده است. همچنین این محصول نوعی کانال فلکسی آنتی باکتریال نیز به شمار می رود که به دلیل سطح صاف و صیقلی داخلی آن می باشد که همچنین از افت فشار نیز جلوگیری می کند. از دیگر نام های مورد استفاده در بحث فروش لوله فلکسی فویلی می توان لوله آلومینیومی یا لوله انعطاف پذیر را نام برد که به دلیل ساختار آن که از ورق آلومینیوم همراه با مفتول فلزی در جداره لوله می باشد که لازم به ذکر است که این ترکیبات مقاومت کششی بالایی را به این نوع لوله فلکسی می دهد و در نتیجه سبب فروش لوله فلکسی فویلی در میزان بالا برای پروژه های ساختمانی می شود.

فروش لوله فلکسی مکنده

این نوع لوله فلکسی به دلیل ماهیت ساختاری ضد سایش خود در انتقال ذرات برنده و براده های چوب دستگاه های نجاری به کار می رود و راندمان بالایی را نیز از خود نشان می دهد. تقاضا برای این این محصول در سطح مطلوبی قرار دارد که فروش لوله فلکسی مکنده را نیز در میزان بالایی نگه می دارد. همچنین نام تجاری این محصول لوله فلکسی ضد سایش یا PU می باشد.

فروش لوله فلکسی سیلیکونی

لوله فلکسی سیلیکونی یا نسوز یکی از مقاوم ترین لوله های فلکسی می باشد که قابلیت مقاومت در برابر آتش و گرمای زیاد، رطوبت و بخار آب، اشعه ماوارءبنفش خورشید و مواد شیمیایی را داشته و همین موضوع سبب گسترش کاربری های آن و فروش لوله فلکسی نسوز گشته است.

فروش لوله فلکسی

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

ممنون امتیاز ثبت شد 0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید

شرکت پیشگام سپهر برساد

مشاوره و فروش
02186017572

09120042710


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/psbduct3/domains/psbduct.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/psbduct3/domains/psbduct.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349