خانهhomeقیمت کانال فلکسیبل

قیمت کانال فلکسیبل

لوله هوا یا کانال خرطومی هوا که با نام Flexible air duct نیز شناخته می شود از جمله محصولات پرکاربرد تأسیساتی- ساختمانی می باشد که به منظور انتقال هوا در سیستم های تأسیساتی و عمدتاً به دلیل اینکه قیمت لوله خرطومی هوا نسبت به مزایا و ویژگی های آن تجهیز بسیار مناسبی می باشد، به کار برده می شود. هوا در انواع مختلفی تولید و به بازار ارایه می شود که مصالح مختلفی نیز در ساخت آن به کار برده می شوند و بنابراین قیمت این نوع از لوله خرطومی بر این اساس متفاوت می باشد. این مدل از لوله خاصیت ارتجاعی و کشسانی بالایی دارد که این موضوع بر کاربری ها و ویژگی ها و از جمله قیمت این محصول نیز می افزاید و همانطور که گفته شد قیمت فلکسی هوا در مقایسه با ویژگی های لوله فلکسیبل یا داکت فلکسیبل هوا، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران تولیدکنندگان و شرکت های تولیدی مختلفی به تولید و ارایه لوله انعطاف پذیر هوا یا لوله هوا می پردازند که به منظور دریافت لیست قیمت انعطاف پذیر باید با نمایندگی فروش یا واحد فروش دفاتر مرکزی آن ها تماس برقرار کرد. همانطور که اشاره شد هوای انعطاف پذیر هوا به دلیل مزایای کشسانی و ارتجاعی خود قابلیت کاربرد در بسیاری از پروژه ها و امکان مختلف تفریحی، ورزشی، مسکونی، صنعتی و غیره را دارا بوده که این عامل نیز بر گسترش فروش و قیمت لوله هوای انعطاف پذیر می افزایند. از دیگر کاربری های خرطومی انعطاف پذیر استفاده از آن در صنایع و مراکز صنعتی که به انتقال دهنده آلاینده های شیمیایی و حرارتی نیاز دارند، می باشد.

قیمت کانال فلکسیبل در مقایسه با دیگر انواع کانال مورد استفاده در صنعت تأسیسات شرایط مطلوبی را دارا می باشد. یکی از مهمترین عواملی که سبب تأثیرگذاری در موضوع قیمت انتقال هوای خرطومی می شود دارا بودن امکان پیش عایق بودن آن یا به نوعی تقویت مزایا و ویژگی های آن به همراه عایق به کار رفته در آن می باشد. این موضوع سبب کاسته شدن میزان اتلاف انرژی و همچنین صدای انتقالی از داخل این کانال می باشد که از جمله عوامل مهم و تأثیرگذار در قیمت انتقال هوای خرطومی و هزینه های نهایی چرخه تهویه مطبوع در بنا می باشد.

از دیگر مزایا و محاسن امکان عبور آن از فضاهایی است که سایر کانال هایی است که این امکان را ندارند و لذا این موضوع سبب گسترش کاربری و تأثیر در قیمت انتقال هوای انعطاف پذیر خواهد شد. بنابر نکات ارایه شده در مورد و قیمت ، این محصول در اکثر نقاط دنیا به عنوان اولین گزینه مورد استفاده در سیستم به کار می رود که از جمله آن این محصول گزینه اول داکت کشی سیستم داکت اسپلیت در آمریکا و استرالیا می باشد. تمامی این عوامل بر مبحث قیمت تأثیر بسزایی گذاشته و سبب افزایش به کارگیری آن در بیشتر پروژه های ساختمانی و تأسیساتی در سراسر دنیا گشته است.

همانطور که گفته شد در انواع مختلفی بر حسب مصالح به کار رفته در ساخت آنها موجود و بر حسب نیاز مشتری به کار برده می شوند. از جمله انواع پرکاربرد که قیمت نیز در هرکدام بر اساس مشخصات فنی آنها متفاوت می باشد می توان موارد زیر را برشمرد

قیمت فویلی یا آلومینیومی

این نوع که ساده ترین نوع این گونه ابزار تأسیساتی می باشند در انواع سیستم های تهویه به منظور انتقال جریان هوای تولیدی و بازگشت آن به کار می روند. قیمت فویلی به سبب مزایا بالای آن و در مقایسه با آن بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد که همچینین قابلیت بکارگیری در پروژه های درمانی را نیز دارند.

قیمت کمبی یا روکش PVC

این نوع به سبب دارای بودن روکش پلاستیک یا PVC مزایای بیشتری را در مقایسه با نوع ساده آن دارا بودن که همین موضوع بر کاربری ها و قیمت کمبی نیز افزوده است که در نهایت با توجه به قابلیت ها و مزایای ویژه آن قیمت آن نیز مقرون به صرفه می باشد.

قیمت PU یا ضد سایش

این نوع به عنوان مکنده در دستگاه های نجاری و سایر دستگاه های صنعتی به کار برده می شوند که این امر به دلیل خاصیت ضد سایش آن در برابر الیاف و ذرات برنده می باشد. قیمت ضد سایش در مقایسه با مزایا و کاربری های آن مقرون به صرفه می باشد.

قیمت سیلیکونی نسوز

یکی از مقاومترین انواع که در برابر حریق و گرما مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد و علاوه بر این در برابر عوامل شیمیایی و رطوبت نیز مقاوم میباشد سیلیکونی نسوز می باشد. قیمت نسوز به سبب مزایا و کابری های وسیع آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت برزنتی

این نوع نیز مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد و قیمت برزنتی با روند روبه افزایش خوبی مواجه است.

قیمت کانال فلکسیبل

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

ممنون امتیاز ثبت شد 0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید

شرکت پیشگام سپهر برساد

مشاوره و فروش
02186017572

09120042710


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/psbduct3/domains/psbduct.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/psbduct3/domains/psbduct.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349